Om oss

Om Troms Elektro AS

Troms Elektro ble etablert i Tromsø i 2015, og er en av byens ledende total-elektroleverandører.

Firmaet ble startet med et ønske om å realisere og drifte et sunt foretak som gir gode kundeopplevelser og fagkompetanse i kvalitet til private og bedrifter. Vi er i dag ca 10 ansatte med bred erfaring innen elektro og industri.

Troms Elektro utmerker seg innen skipselektronikk, og innehar i tillegg solid kompetanse innen både privat, næring og industri. Vi blir gjerne med i planleggingsfasen med veiledning og uforpliktende tilbud.

Troms Elektro har fokus på, og streber etter å levere trygghet, punktlighet, fagmessig utførelse og høy servicegrad til våre kunder.

Vi tilbyr rett og slett en tryggere og enklere hverdag! 

Våre ansatte

Trond Ivar Albrigtsen

​Daglig leder

Telefon: 93 49 39 15
E-post: trond@tromselektro.no

Ørjan Gamnes

Installatør

Telefon: 45 48 41 15
​E-post: orjan@tromselektro.no

​Andrey Ponomarev

Prosjektleder/Saksbehandler

Telefon: 94 97 76 84
E-post: andrey@tromselektro.no

​Jørgen Ridderseth

Montør

Telefon: 48 04 07 71
​E-post: jr@tromselektro.no

Yury Glukh

Montør
Telefon: 94 97 06 64
E-post: yury@tromselektro.no

Ivan Balachin

Montør

Telefon: 46 38 91 48
E-post: ivan@tromselektro.no

Aleksandr Sharapov

Montør

Telefon: 95 52 76 84
E-post: aleksandr@tromselektro.no

Daniel Kristiansen

Lærling

Telefon: 46 44 46 80
​E-post: daniel@tromselektro.no

Iver Busch

Lærling

Telefon: 48 44 64 88
​E-post: iver@tromselektro.no